niedziela, października 6

Tatuaże na palcu

Witajcie:) Wracam do blogowania po dosyć długiej przerwie.Wydawałoby się,że prowadzenie bloga to jakaś błahostka,ale jednak trzeba mieć do tego jakiegoś rodzaju wenę i pomysł.
Na początek,zmieniłam nazwę bloga,chciałabym też,jakoś urozmaicić jego wygląd,ale niestety,kody html to dla mnie czarna magia.. więc może,któraś z Was lubi się bawić tego typu sprawami i by mnie wspomogła w tej sprawie.
Ale przechodząc do rzeczy-Co to właściwie będzie? Można rzecz,że praktycznie wszystko,trochę postów z mojego życia,kosmetyki,moda,pyszności i na co mnie tylko ochota dopadnie :) Będę się starać zaglądać tu często i pisać dla Was ciekawe posty.


Ale żeby nie zanudzać przygotowałam dla Was post o "tatuażach" przyklejanych na palcu

Jak na razie nigdzie się z czymś takim nie spotkałam,ale myślę,że kiedyś z tej nowości skorzystam.
Ale uważam,że by korzystnie to wyglądało palce powinny być zadbane,zwłaszcza paznokcie,stylizacja też powinna być przemyślana,więc to nie taka prosta sprawa,żeby nie wyglądać kiczowato z tego typu dodatkiem. Jest to też troszkę droga sprawa,mianowicie,jedna taka naklejka kosztuję około 19zł, ale wychodzę z założenia,że można się na niektóre rzeczy szarpnąć raz w życiu;) W sumie robienie paznokci z ciekawym motywem w salonie kosmetycznym ma przybliżoną wartość.
3 komentarze:

  1. Bardzo fajny pomsyl :) Obserwujemy?

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwszy raz w życiu mam styczność z takim czymś :3 Świetnie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz,będę się starać na każdy odwdzięczyć :) Zachęcam do obserwowania:)